Андрю Матюс е най-известният австралийски автор на книги по популярна психология. Преведен на повече от 40 езика, той не поучава, а вдъхновява. Стопроцентов оптимист, Матюс ни окуражава да вярваме в себе си и деликатно ни съветва как да преодоляваме трудните житейски изпитания. Искреният му позитивизъм се допълва от чувството за хумор и веселите рисунки, с които обогатява всяка своя книга.
Андрю Матюс е вече добре познат не само в родната си Австралия. Книгите му са преведени на 42 езика в над шейсет страни. Четат го и тези, които се страхуват, че „много хубаво не е на хубаво“, и онези, които вярват в поговорката „Всяко зло – за добро“.
Матюс разколебава скептиците, окуражава реалистите и окриля оптимистите. Той има и свое уникално оръжие срещу мрачните мисли – веселите рисунки, с които сам илюстрира книгите си. Освен с книгите си Андрю Матюс е международно известен лектор. Теми на лекциите му са личностното развитие, щастието, успехът и благоденствието. Над един милион души са присъствали на негови семинари и презентации в Австралия, Азия и Северна Америка.
Матюс е прочут с чувството си за хумор и с необичайно бързото си рисуване „на живо”. Той е истинска медийна звезда с участие в стотици радио и телевизионни предавания на четири континента. Книгите му често се използват от психолози и психиатри по целия свят. В САЩ има дори университетски курсове, базирани на книгите му.
Ключови характеристики | |
ISBN | 9786197316032 |
SKU | BKBKZ000586 |
Автор | Андрю Матюс |
Брой страници | 184 |
Жанрове | Популярна психология, Самоусъвършенстване и самопомощ |
Издателство | Гнездото |
Категория | Здраве, семейство, благополучие |
Какво да сготви...
9.00 лв. (€4.60)
Как го искат же...
25.00 лв. (€12.78)
Карл Юнг – осно...
15.00 лв. (€7.67)
Какао, кафе, ча...
5.00 лв. (€2.56)