55 изповеди за любовта. Двама в люлката
55 изповеди за любовта. Двама в люлката

55 изповеди за любовта. Двама в люлката

  • Модел: 55 изповеди за любовта. Двама в люлката
  • Наличност: 2-3 Дни
  • 29.90 лв. (€15.29)

Когато любовта върже люлка, в нея могат да седнат само двама. Двама избрали се и избрани от Вселената. Валентина Петкова – журналистката, чиято авторска рубрика „Двама в люлката“ години наред представя на читателя звездните двойки на България, сега събира тези откровения в книга. Книга, която не само буди интерес да надникнем в семейния живот на хората, които познаваме от екрана, от сцената, от стадионите, от страниците на книгите и пресата, но и да хвърлим едно око към кухненската им маса и дивана в хола им и да ги сравним с нашата къща, с нашите отношения, с нашия си съвместен живот.

Човешки, без грам жълтини, с които някак свикнахме, а честно, с чувство за хумор и с много обич Валя Петкова ни представя не само съдби, но и моралните ценности на една епоха в обществения ни живот. Епоха, която, за съжаление, безвъзвратно си тръгва.

В това е същността на „55 изповеди за любовта“ – показва и запазва. Пренася стойности, които са оскъднели, но които в бъдеще ще потрябват. Толкова интересна, професионална и почтена книга отдавна не е била предоставяна на българския читател. 55-те изповеди за любовта ще ви направят по-добри и по-щастливи.

Маргарита Петкова

Ключови характеристики
ISBN 9786190114925
SKU BKBK0021069N
Автор Валентина Петкова
Брой страници 344
Жанрове Съвременни
Издателство Изток-Запад
Категория Българска литература

Напишете мнение

Моля впишете се или се регистрирайте, за да напишете мнение
Последно видяни
Футбол вече 100 лета

Футбол вече 100...

15.00 лв. (€7.67)

Българска работа. Съгласуване на времената

Българска работ...

29.34 лв. (€15.00)

Град от кости (Реликвите на смъртните 1)

Град от кости (...

16.90 лв. (€8.64)

Пъзел Heye от 1000 части - Арката на месийте - Томас Каспър, Александър фон Хумболт

Пъзел Heye от 1...

28.99 лв. (€14.82)